fbpx

Firma RafMedia powstała w 2012r. Od tego momentu tworzymy strony internetowe i świadczymy usługi hostingowe na serwerach zlokalizowanych w Polsce. Naszą domeną jest również promocja i marketing stron "www" w Internecie, co przekłada się na spore doświadczenie w projektowaniu graficznym, które poświadczamy odpowiednimi certyfikatami.

Dysponujemy dużym prestiżem wśród konkurencji - świadczą o tym wystawione nam referencje. W pełni profesjonalna i doświadczona kadra zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie. Ponadto nasz zespół składa się z pracowników nie tylko wykwalifikowanych, ale także ludzi "z pasją". Kochamy to co robimy, dlatego z właściwą starannością i sumiennością podchodzimy do każdego zadania, bo nic nie motywuje nas tak, jak zadowolenie naszych Klientów.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyczyni się do osiągnięcia wielu sukcesów i otworzy nowe możliwości, bez obaw o wciąż rozwijające się technologie.

właściciel RafMedia.

Doświadczenie

Uzyskaliśmy pozytywne rekomendacje pracując dla wysoko renomowanych firm. Świadczą o tym referencje jakie otrzymaliśmy od kilku z nich:
TVP Katowice, Valla Group, czy ArtCamera.

Rozwój

Swój autorytet budujemy na ciągłym rozwoju uzyskując kolejne certyfikaty dotyczące m. in. kompetencji w zakresie obróbki grafiki rastrowej i fotografii cyfrowej, a także marketingu internetowego (w szczególności promocji za pomocą SEM).

Certyfikaty i referencje

Program "FPI"

Firma RafMedia została wyróżniona w programie "Firma Przyjazna Internautom" - wyróżnienie przyznał nam portal firmy.net. Serdecznie dziękujemy - w szczególności naszym partnerom i klientom. To dzięki Państwa zaufaniu możemy skrupulatnie wypełniać swoją misję każdego dnia.

Nasi partnerzy