fbpx
Drukuj

LiteSpeed jest (tak jak Apache, tyle że komercyjnym) serwerem www, używanym do wyświetlania stron internetowych. Zapewniania doskonałą wydajność i jest rozwiązaniem dla dużej części dotychczasowych problemów, z którymi na co dzień mieli do czynienia hostingodawcy, jak i sami właściciele stron internetowych.

Zawiera on imponujące funkcje i przyjazny dla użytkownika panel kontrolny, dostępny dla kilku istniejących systemów zarządzania treścią i platform e-commerce w tym Wordpress czy PrestaShop.

LiteSpeed jest nie tylko szybszy, ale i dodatkowo bardziej oszczędny od pozostałych, co może potwierdzić ilość zużytego transferu na koniec miesiąca. Omawiany przez nas serwer obsługuje procesy PHP w krótszym czasie, posiada wbudowane (zaawansowane) zabezpieczenia i na domiar tego jest kompatybilny z Apache. Dzięki tej kompatybilności, Litespeed może korzystać z takich funkcji jak mod_rewrite, .htaccess, itp.

Jest on doskonałą podstawą, jeśli chodzi o kwestie szybkości i stabilności, co jest potwierdzane w wielu testach wydajnościowych – no i oczywiście w praktyce, na serwerach RafMedia.

Dlaczego właśnie LiteSpeed?

Niektóre, popularne platformy kompatybilne z LiteSpeed:

Systemy zarządzania treścią (CMS)

Systemy e-commerce

  • Joomla
  • PrestaShop
  • WordPress
  • Magento
  • Drupal
  • ShopGold

i wiele innych.

Źródło: jchost.pl

Jeżeli zainteresował Cię LiteSpeed - zaparszamy do testów. Sprawdź najszybszy na rynku hosting RafMedia, działający na serwerze LiteSpeed.

Wstecz

Odsłony: 1030